Przychodnia Weterynaryjna Chorzów - Weterynarz, na którego możesz liczyć

Zdrowie i dobrostan twojego pupila to nasz priorytet. W “Boli Łapka” w Piekarach Śląskich, zaledwie kilka kilometrów od centrum Chorzowa, zrzeszamy doświadczonych specjalistów weterynarii, którzy oferują kompleksowe usługi z zakresu profilaktyki, diagnostyki, leczenia i rehabilitacji zwierząt. Jako przychodnia weterynaryjna Chorzów, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, aby zapewnić pacjentom oraz ich właścicielom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Najwyższy standard usług weterynaryjnych Chorzów

Najwyższy standard usług weterynaryjnych Chorzów

Nasze gabinety “Boli Łapka” wyposażone są w zaawansowany technologicznie sprzęt do badań obrazowych oraz nowoczesne zaplecze laboratoryjne. Dbając o dobrostan zwierząt i ich komfort, oferujemy przyjazną atmosferę. Zawsze służymy radą, a w razie nagłych wypadków jesteśmy dyspozycyjni również w niedziele i święta. Dla mieszkańców Chorzowa, nasi doświadczeni specjaliści z dziedzin takich jak alergologia, dietetyka, kardiologia, stomatologia, ginekologia, okulistyka i interna, są zawsze w gotowości.

Twój dobry weterynarz Chorzów

Szukasz dobrego weterynarza w Chorzowie? Serdecznie zapraszamy do Przychodni Weterynaryjnej “Boli Łapka” w Piekarach Śląskich. Oferujemy ponadto usługę wizyt domowych – posiadamy mobilne wyposażenie diagnostyczne i lecznicze, umożliwiające niesienie pomocy lekarskiej zwierzętom bez wychodzenia z domu.

Zaawansowane usługi dla zwierząt w Chorzowie

Świadczymy pomoc specjalistyczną dla zwierząt, przeprowadzamy badania na miejscu, wdrażamy terapie optymalnie dopasowane do potrzeb każdego zwierzaka. Planujesz podróż z psiakiem lub kotem? U nas załatwisz wszystkie formalności związane z wydaniem paszportu dla pupila. Wykonujemy również chipowanie zwierząt, udzielamy porad żywieniowych, oferujemy wysokiej jakości karmy i suplementy pochodzące od sprawdzonych producentów. W przypadku pytań lub wątpliwości, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą Przychodnią.

Zaawansowane usługi dla zwierząt w Chorzowie
Zaufaj naszemu doświadczeniu - Weterynarz Chorzów

Zaufaj naszemu doświadczeniu - Weterynarz Chorzów

Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta i wysoki poziom medyczny są dla nas priorytetem. Bogate doświadczenie zawodowe jak również stałe podnoszenie kwalifikacji na kursach specjalizacyjnych oraz sympozjach naukowych, a także inwestycje w nowoczesny sprzęt pozwalają nam zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi weterynaryjne.

Zapraszamy do Przychodni Weterynaryjnej “Boli Łapka” w Piekarach Śląskich.

phone

ZADZWOŃ DO NAS - ZAPRASZAMY

GABINET WETERYNARYJNY PIEKARY ŚLĄSKIE
cat and dog
diagnozujemy i leczymy
box1
Psy
box2
koty
box3
gryzonie
box4
inne zwierzęta
Profilaktyka Profilaktyka
Choroby wewnętrzne Choroby wewnętrzne
Chirurgia Chirurgia
Dermatologia Dermatologia
Stomatologia Stomatologia
Okulistyka Okulistyka
Kardiologia Kardiologia
Ginekologia Ginekologia
Diagnostyka obrazowa Diagnostyka obrazowa
Badania Badania
Mali pacjenci Mali pacjenci
Porady żywieniowe Porady żywieniowe
Paszporty i mikrochipy Paszporty i mikrochipy
Karmy i suplementy Karmy i suplementy
Artykuły zoologiczne Artykuły zoologiczne